Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi időbe tellik míg a...

Mennyi időbe tellik míg a feltöltött dokumentumokat feldolgozzák az egyetemi felvételihez?

Figyelt kérdés

Már 1 hete feltöltöttem de még mindig azt irja hogy feldolgozás alatt..

Félek hogyha hibás.valami akkor nem.lesz időm újra tölteni vagy postázni.


2019. júl. 4. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Rengeteg embernek nincs még feldolgozva. Ha az érettségi bizi miatt aggódsz, remélem tudod, hogy azt az első oszlop utolsó pontjában kell keresni. :) Ha feldolgozták ott jelenik meg. Én figyelmetlen voltam és feltöltöttem, de nem kell, hisz egy adatbázisból szerzik ezeket az információkat. Ha 10.ig így marad, akkor írj nekik.

Sok sikert!

2019. júl. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia

Tanúsítványt töltöttem fel mert emelt érettségit tettem társadalomismeretböl a felvételihez.

És azt a tájékoztatást kaptam hogy ezt fel kell tölteni.

Remélem nem lesz gond 😊

2019. júl. 5. 06:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdező ha véletlen feldolgozzák,akkor írnál ide,én is tanúsítvány töltöttem fel. Előre is köszi :)
2019. júl. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Naaa, nektek frissült? Nekem eddig semmi, és már nagyon aggódom
2019. júl. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!