Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE PPK gólyatáborról tudtok...

ELTE PPK gólyatáborról tudtok mesélni?

Figyelt kérdés

Miről szól a tábor? Csapatjátékok vannak, vagy kötetlenebb a program? Vannak sport játékok?


Milyen pozitív, illetve negatív élmenyeitek voltak a

táborban?


(bármit írhattok, ami a táborban történt veletek)



2019. júl. 7. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon jo elmeny volt! Nem volt ilyen oriasi lereszegedes, ivos feladatok.Nyilvan lehetett inni, ha akartal, de senki se erolteti. Szerintem tok kreativ jatekok voltak pl. Ejszakai tura, falukutatas stb.

Az emberek is nagyon nyitottak. Nekem azota is nagyon jo barataim az ottani csapattarsaim. En mindenkepp ajanlom:)

2019. júl. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
"Miről szól a tábor?" --> SEX
2019. aug. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Egyetértek az első válaszolóval, de a másodikat nem is értem :D Voltál te nálunk gólyatáborban?


Úgy pattintanak le a szervezők, hogy azt tanítani kéne :D Legalábbis a tábor ideje alatt kizárt, hogy veled foglalkozzanak szex téren... És eléggé korlátozott a program is ilyen téren, nem valószínű, hogy egy másik gólyával fog bárki szexelgetni, vagy ha igen az már rajtuk múlik...


Programot illetően vannak ismerkedős starter napok ahol csak a csapatotokkal barátkoztok össze, van tanulmányi nap ahol a Neptuntól kezdve a krediteken át a tárgyfelvételig mindent elmagyaráznak, van sport nap ahol a BEAC és az PPK-s sportolók szerveznek sok programot, stb. Szóval rengeteg játék, szórakozás, tanulás és egy teljesen más világ vár a Gólyatáborban :D Ki ne hagyd!

2019. aug. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!