Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME-GTK gólyatáborról valaki...

BME-GTK gólyatáborról valaki tud mesélni?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi elsősorban,hogy nagyon szívatós,megalázós feladatok szoktak lenni? Mivan akkor,ha egy feladatra nemet mondok?Meg,hogy,hogy is működik ez az egész gólyatábor.
2016. júl. 28. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Melyik szakra mész? :D Én gazdmenre, a kérdésre meg én is kíváncsi vagyok mik a tapasztalatok. :D 18f
2016. júl. 29. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nemzetközi gazdálkodás :)
2016. júl. 29. 18:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ng-re megyek :) még nem vagyok biztos abban hogy megyek gólyatáborba, engem is érdekelnek a tapasztalatok
2016. júl. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem voltam gólyatáboron, de amiket a barátnőmtől hallottam, úgy érzem jobb is. Nem szívatós feladatok vannak, de folyamatosan részeg mindenki, úgyhogy semmire sem fogtok emlékezni belőle. A játékok többsége az ivás és a szex témát meríti ki. Ezen kívül nagyon drága utazással, kajával együtt, főleg ha az ország túlsó felén laktok. Van egy gólyahétnek nevezett programsorozat is első héten, ez már Pesten, bőven elég az ismerkedésre, és hasznos infókat ott fogtok megtudni. Ha nem vagytok nagyon bulizós, meztelenkedős típusok, én nem ajánlom annyira a gólyatábort.
2016. júl. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!