Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van egy kis problémám. Újra...

Van egy kis problémám. Újra érettségiztem, de még nem került be az új eredményem az e felvételibe. Ez meg fog történni? 12-e elött be kell hogy kerüljön, vagy ők később is beirhatják?

Figyelt kérdés
Februárba emlékszem, hogy saját kezüleg irogattam be az eredményeimet, és eddig csak az van bent. Vagy probléma volt, hogy beirogattam őket? Ajj nem tudom, csak nagyon ráparáztam, hogy nem lesz adminisztrálva az új eredményem.

2019. júl. 7. 21:20
 1/4 MRWHALE válasza:
Nálam is ugyan ez van csak én nem érettségiztem újra hanem most csináltam meg és még semmilyen eredmény nincs megjelenítve az e-felvin de ahogy értelmeztem nekünk majd nem kell semmilyen adatot beírni mert majd a felvételi rendszere átveszi a megfelelő közhiteles nyílván tartásból az adatokat.
2019. júl. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is így tudom, csak aggódok, mert a tavalyi eredményeim nagyon szépen be vannak irkálva. Parázok, hogy ők ezt “kész” állapotnak veszik
2019. júl. 8. 10:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Velem is ez a helyzet. Tavaly érettségiztem, és idén újra csináltam az egyik tárgyból. Annak az eredménye még nincs fennt. Biztosan meg lesz az is, de azért nyugodtabb lennék, ha már ki lenne írva.
2019. júl. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Eléggé nyugtalanító. Nem nagyon tudom megérteni ezt a rendszert.
2019. júl. 8. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!