Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetem informatika szak,...

Egyetem informatika szak, vegyek laptopot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elsősorban leszögezném, hogy otthon van asztali gépem, viszont nem tudom, hogy egyetemi órákra jegyzetelni, illetve dolgozni kell/érdemes-e vinni laptopot, vagy felesleges? Nem igazán szeretek kézzel jegyzetelni igazából, de nem tudom, mennyit kell egyáltalán.


2019. júl. 8. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Jegyzetelni nem fogsz tudni laptopon hiába mutatják azt sok filmben. Inkább figyeljél órán többet érsz vele. Szóval Elég az otthoni gép.
2019. júl. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Bonyolult kérdés. Jegyzetelni nem fogsz vele, de pl. csoportos beadandóknál hasznos, mert könnyebb összeülni a többiekkel, illetve bemutatni a munkát a tanárnak. Viszont ilyenből az első évben nem valószínű, hogy lesz, szerintem ha egy városban laksz, ahol az egyetemed van, akkor inkább a második éved elején vegyél. Ha koliba vagy albiba mész, akkor viszont most.
2019. júl. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy nem elengedhetetlen, de hasznos, ha van laptop. Az órákon, ahol számítógépen csináljátok az órai anyagot, ott biztosítanak gépet. Ahol pedig "papíron" kell dolgozni (matekosabb órák), ott meg sokkal jobb kézzel papírra dolgozni. Viszont, ahogy előttem is írták, összeülni a többiekkel, esetleg bemutatni az elkészült projektmunkát félévkor hasznos lehet. Mondjuk nekem azért volt fontos, mert nem oda jártam egyetemre, ahol laktam, így tudtam hordozni a gépemet ide-oda.
2019. júl. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!