Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti ezt a levelezős órarendet...

Ti ezt a levelezős órarendet értitek? H-Péntekig 8. 00-19-ig órák? És egy levelezős munka melletti órarend lenne? De ki bírja ezt megoldani munka mellett?

Figyelt kérdés

Ősztől úgy néz ki egyetemre megyek újra, levelezősnek.


Itt az idei levelezős órarend az enyém is kb így néz majd ki.


ld a képet


[link]


Bakker TI EZT ÉRTITEK?


levelezősöknek akik mind munka mellett csinálják betesznek órákat H-Péntekig 8-19h-ig? heti 5 napra?

És ezt munka mellett kéne? Milyen munkahely az ami mellett ezt meg lehet csinálni hogy én havi 1x H-P hiányozzak? Egy teljes hetet /hó? És 4 hónapos a félév.... az 4 hét hiányzás /félév? és eleve két félév/év vagyis 8 hét hiányzás /év és akkor még a vizsgákról nem szóltunk? Hogyan ? kinek van ennyi szabija? 4 hét-8 hét?


Ti ezt értitek? Vagy én nem értem ami az órarenden van????


2019. júl. 9. 15:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként az feltűnt, hogy dátumok is vannak a táblázatban? Mert ha értelmezed őket, látszik, hogy a tavaszi félévben összesen 8 munkanapra van kiírva oktatás.
2019. júl. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Dátumozva van az órarend. Ez 3 hónap teljes menetrendje.
2019. júl. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

„összesen 8 munkanapra van kiírva oktatás.“


Na jó de akkor is úgy kezd az egész hogy H-P reggeltől estig!



Saját munkahelyemen ez az egész így full esélytelen lenne.


Ki tud H-P hiányozni emiatt? Mert havi 1-2 nap péntek szombat (szo az eleve nem számít) az egy dolog. Na de egyben 1 hét?

Engem egy ilyen húzás után kirúgnának/el se engednének.

Én nem értem ezt az órarendet.


Érteni értem magát az órákat de nem értem ezt hogy gondolták ki tud erre elmenni.

Én nem tudnék.

Szabit lehet kérni ha kapok kapok ha nem nem. És ha nem, hogy megyek el?

Betegáll? kirúgnak. Úgyis tudják hogy miért mennék betegállományba.

2019. júl. 9. 15:42
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Ezt a problémát magadnak kell megoldanod. Ha nem megy, bele se kezdj. A munkaadóddal egyeztess
2019. júl. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Az egy dolog, hogy téged nem engednének el, a többséget elengedik, az emberek egyszerűen erre használják a szabadságot nyaralás helyett. Olyan levelezőt nem fogsz találni, ahol nincs legalább egy hét H-P oktatás hét.

De persze tudjuk, Balázska BT-ben nem jár szabadság, meg úgy semmi.

2019. júl. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

"a többséget elengedik, az emberek egyszerűen erre használják a szabadságot nyaralás helyett. Olyan levelezőt nem fogsz találni, ahol nincs legalább egy hét H-P oktatás hét."


Ne mondd senkinke de 1 éve végeztem a PPKE-n és csak p-sz-vas voltak órák.

Ismerősöm FOSZ-t végez levelezőn Pé-szo órák.


Honnan veszed ezt hogy mindenütt vannak H-P órák-dehogy vannak.

Más kérdés mindegy hol van hol nincs ha oda ahol mennék ott meg van.


A szabadságról meg annyit: javíts ki ha tévedek, de a szabi nem úgy megy akárhol hogy a dolgozó kéri a munkahely meg adja vagy nem adja.

És ha nem adja akkor gamer over. Akkor mit lehet tenni. semmit.


Azt ne mondjuk már hogy létezik olyan munkahely a világon ahol benyögöm hogy ekkor és ekkor és ekkor nem jövök és az úgy is lesz?

Hát ilyen hely a világon nem létezik. Eleve nem egyedül vagyok a munkahelyen 100 emberrel kell egyeztetnem még 1 nap miatt is. És ha más is akkor menne? Akkor így jártam.


Ne mondjuk már hogy ez másutt nem így működik!!!

2019. júl. 9. 18:34
 7/11 anonim ***** válasza:
77%

"Azt ne mondjuk már hogy létezik olyan munkahely a világon ahol benyögöm hogy ekkor és ekkor és ekkor nem jövök és az úgy is lesz?"

Az én munkahelyem pedig ilyen. Sőt, otthonról is akkor dolgozok amikor akarok, be se kell jelentenem. Na de jól van, várjuk a következő ügyeletes kamut.

2019. júl. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

"Sőt, otthonról is akkor dolgozok amikor akarok, be se kell jelentenem."


Én meg láttam és tudom milyen iszonyatos balhék voltak nálunk amikor pénteken 16h helyett 14kor leléptem havi 1x hogy órára menjek. A vizsgaidőszakok meg végig a folyamatos kirúgással fenyegetéssel teltek mert a vizsgák mindig hétköznap de/kora du voltak a nappalisokkal együtt.


Ezt LEHETETLEN még 1x végigcsinálni akár 1 félév erejéig is mert KIRÚGNAK.

és akkor vége mindennek.

2019. júl. 9. 18:44
 9/11 anonim ***** válasza:
A Bárczin az esti úgy nézett ki, hogy egy hétig minden nap reggeltől...
2019. júl. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Fizetés nélküli szabadság?

Egyeztess, egyezkedj a munkáltatóddal.


Szeptembertől én is tanulok, p-sz lesznek órák. Illetve random kötelező gyakorlati órák nappalisokkal együtt, és kötelező gyakorlat kezdetben csak 1 nap, utolsó szemeszterben 40. Máshogy meg sem tudom oldani, mint fizetés nélküli.

2019. júl. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!