Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szegeden a Károlyi kollégiumba...

Szegeden a Károlyi kollégiumba hány pont kell hogy bekerüljek, milyen a kollégium és a kollégiumi élet? 18 L

Figyelt kérdés
2019. júl. 12. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
A Karolyi az a kollegium ahova mindenki bekerül. Hat a hely színvonaláról nem beszélnék ha van lehetőséged inkább válassz másikat.
2019. júl. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak azért ezt valasztanám mert tudom, hogy nem lesz sok kolesz pontom. Nem ez lenne az első választásom.
2019. júl. 12. 11:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nekem szerencsém volt, és lehet az évek során sokat változott a hely (2009-ben laktam ott utoljára), de nekem nem volt vészes hely. Persze a szobák minősége olyan, amilyen, de mondjuk a folyosót, fürdőszobát, WC-t rendesen takarították. A szobatársaim nem voltak bulizósak, meg a szintemen sem tapasztaltam folytonos hangoskodást. Viszont nekem ennyit megért, hogy (akkori árakon) kb. harmadába került, mint egy szoba egy lakásban.
2019. júl. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, oda felvesznek mindenkit. Én is, meg sokan mások is azért lakunk ott mert az első helyre nem vettek fel minket. De nem olyan rossz mint ahogy mondják. Az egyetlen dolog ami engem zavar az a hangoskodás lent az udvaron, de ha nem az udvarra néző szobád van nem hallod.
2019. júl. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a hely egy hányinger.
2020. máj. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!