Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen iskolai pályázatokra...

Milyen iskolai pályázatokra jelentkezhetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, végzős vagyok egy gimnáziumban, és szeretnék később egyetemre menni, de sajnos a családom nem fog tudni támogatni, így más alternatívába kell kapaszkodjak.Roma vagyok, vagyis csak édesanyám,19 éves, az átlagom 4,5< szokott lenni.Bárminemű tanácsot, pályázatlinket( akár gimnáziumba, akár egyetemre majd), bármit meghallgatok, köszönöm a segítséget!

2019. júl. 13. 09:11
 1/3 anonim válasza:
81%

Az iskola titkárt kérdezd.


Meg keress rá: roma oktatási alap

2019. júl. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%

Miert szamit, hogy roma vagy? Nem szabadna, hogy szamitson.

En pont ugyan ebben a cipoben jartam 15 evvel ezelott. Nekem is edesanyam roma volt.Ami abbol allt, hogy sotetebb vot a bore az atlagnal.Az enyem is az. En is nagyon jo tanulovoltam, idegenforgalmi osztalyban erettsegizetem. Edesanyam nekem se tudta allni az egyetemi vagy foiskolai koltsegeket, igy en kijottem kulfoldre. Amit azota se bantam meg, mert Magyarorszag egy rasszista orszag.Rajottem arra, hogy hiaba tanulok tovabb, hiaba lesz diplomam, ha az allasintejukon mar alapbol hatrannyal indulok.Ugyis vmi gyarban kotottem volna ki. De neked sok sikert! Remelem elered celjaid!

Bocs, hogy nem tudok erdembe segiteni, de ez kikivankozott belolem.

2019. júl. 14. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért számít, mert sok verseny van külön romáknak. Illetve plusz pontot is lehet bizonyos esetekben kapni. Nézz ezeknek utána, sajnos ebben nem tudok segíteni. Az iskolában is biztos segítőkészek lesznek, ott is bátran kérdezz! Sok sikert a felvételihez és az érettségihez!!
2019. júl. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!