Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Srácok, milyen ingyenkredites...

Srácok, milyen ingyenkredites tárgyakat tudtok az ELTE-n?

Figyelt kérdés

Lehetőleg TTK és TÁTK-s érdekelne. :D De PPK-sokat is szívesen veszek.

Ne tartsátok magatokban. :D



2019. júl. 15. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:

PPK-n van valami olyan nevű, hogy Részvétel pszichológiai aktivitásban (vagy mi a fene), VKN kódon meg fogod találni. Ősszel és tavasszal is meghirdetik, fel is veheted mind a kettőt, mert más kódon van. Ingyen 2 kredit/félév, ha bekerülsz rá. Elvileg kell járni kísérletekre és online kérdőíveket kell kitölteni, de a kérdőívekből is kijön az 5-ösre elegendő pont!😃

Vagy, ha nyelvbe kóstolnál bele (ami tudom, hogy BTK-s, de hátha), akkor "második szláv nyelv" (SLA kezdetű kódon)-et is ajánlom, főleg a horvátot és a szlovént. Azért kell ott tanulni is kicsit, de röhögve teljesíthető!😃 ez 4-4 kredit 2 félévre.

De amúgy véleményem szerint érdemes olyat felvenni, ahol kell teljesíteni, de tanulsz belőle. Én ezt csináltam!😃

2019. júl. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. :)

Igen, a ppk-s kísérletes tárgyat már láttam.

Btk-sat csak azért nem akarok, mert távol esik a Lágymányostól. De köszi, 4 kreditért főnyeremény lehet. :D


Én is azon vagyok, hogy specikkel csináljam a féléveket, de nálunk nem dobálóznak az ilyen tárgyakkal. Meg kellenek az ilyen kis easy tárgyak is.

2019. júl. 16. 11:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Közben eszembe jutott még egy. Bioszos tárgy, amit én is megcsináltam BTK-sként.😃 "kenyér és ópium" kezdetű, növények a történelemben, valami ilyesmi lesz a neve. Csak egy beadandót kellett írni. Azt hiszem minimum 5 oldal, de a hivatkozásjegyzékkel és képekkel együtt.:) egyetlen órán sem voltam, 5öst kaptam.😃
2019. júl. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi ezt is. Sajna most ősszel nem indul. De majd későbbre megjegyzem.
2019. júl. 18. 12:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Én orosz szakos vagyok, így is 3 nyelvből van órám BTK-n a 2.szláv nyelv mellett, és van, aki önszántából kínozza ezzel magát? :D


Pedig én imádok nyelvet tanulni, de a harmadik felsőfokúm csinálom, és mellette a bohóckodás egy alapszinten tanult második szláv nyelvvel csak időevő számomra most. De ha mindenáron erre akartok menni, akkor Dudás Elődnél vegyétek fel a horvátot második szláv nyelvként, mert a legjobb tanár az egész tanszéken, és nála tényleg van is értelme a dolognak.

2019. júl. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Én sem ajánlottam volna a második szláv nyelvet, ha nem lett volna kötelező nekem!😃 Előd tényleg jó, de szerintem (nekem) kicsit lassúak volt az órák. Amúgy tényleg easy nála.:)))
2019. júl. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!