Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Koleszos fősulisok! Milyen...

Koleszos fősulisok! Milyen könnyen szoktatok hozzá a kollégiumhoz? Meg vagytok elégedve vele?

Figyelt kérdés

2019. júl. 19. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
8 hétig voltam kolis. Aztán kerestem egy albérletet.
2019. júl. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én albérletes voltam de aztán csak 4 napot kellett suliba járnom, majd hétfőtől szerdáig így a kolit választottam mert olcsóbb volt. Kellett egy kis idő de hozzászoktam, normális szobatarsam volt. Amint végeztem a dolgaimmal léptem haza, és folytattam a kis eletem.
2019. júl. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is csak csütörtökig vagyok/voltam, néha péntekig. A koli olcsóbb, takarítanak ráadásul helyetted a takarítók, legalábbis nálunk így van. Ha valami elromlik, azt is megcsinálják, minden megvan helyben. Viszont nehéz bekerülni, az adminisztráció rémes, a személyzet elég bunkó. Az is zavaró, hogy mindig van valaki a szobában, nem tudod elengedni magad, felszabadulva csinálni akármit anélkül, hogy valaki figyelne...A legidegesítőbb, ha feljön valaki pasija/barátja/akármilyen rokona, bárkije, akár az éjszaka közepén is, a te beleegyezésed mellékes. De amúgy jófej szobatársaim voltak, de ha kifogsz egy nyafogós, tisztaságmániás akárkit az elég rémes tud lenni. Vagy ha a fürdőszobában szexelnek minden héten, széthányják a WC-t. Nekem nem volt eddig ilyennel dolgom, de van rá esély. Ráadásul koli és koli között is van különbség. Nagyon nyugodtnak, alkalmazkodónak kell lenni és lenyelni a békát, úgymond.
2019. júl. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én elég könnyen hozzászoktam, nem zavar, hogyha a szobatársam ottvan, mindenki bedugja a kis fülesét és nem érdekli a másik, ha épp nyugalmat akar

mondjuk hozzáteszem én elég nyitott személyiség vagyok, így sokszor átmászkálok többi szobában lévő barátaimhoz beszélgetni például, meg nálunk a koliban nagyon jó a közösség is

előny pedig tényleg, hogy olcsó és a közös helyiségeket takarítják

2019. júl. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!