Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A Légy jó mindhaláligból kell...

A Légy jó mindhaláligból kell olvasónaplót csinálni hétfőre tudtok válaszolni?

Figyelt kérdés

Az alábbi kérdésekre kérek válaszokat:

1.készítsd el a regény cselekményvázlatát

2.jellemezd Nyilas Misit 15-20 mondattal vagy idézettel!

3.írj ki öt leíró rész

4.írj ki 15 diáknyelvi szót magyarázattal együtt

5. Mutasd be a debreceni kollégisták életét öt idézettel

6.írj fogalmazást a következő címmel: Pakkot kaptam

7.jellemezd az Orczyék családot

8. Mit akart Nyilas Misi tanítani az embereknek? Írd ki a regényből!

9.Ki a regényben?

Pósalaky úr, Gyéres tanár úr, Viola, Bella, Gimesi

10. Véleményed a regényrő


Kérlek segítsetek. Bármi jó! Válasz link ötlet tanács stb.


Ti vagytok az utolsó reménységem!



2019. aug. 29. 16:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen tanács jó? Itt van egy: olvass! Fentebb már leírták, ez több órás/napos munka, senki nem fogja megírni helyetted. Egyetlen esetben talán, mennyit vagy hajlandó előre utalva kifizetni? Mert láthatóan nem érzed, hogy a segítség meg a komoly munkát igénylő utánajárás között mi a különbség.

Egyébként pedig lusta voltál, így jártál.

2019. aug. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a legszomorúbb, hogy egy egész "könyvtár" van előtted, az internet. Sokunk, akik 30 felett vannak még azt sem tudták, hogy mi az az internet, amikor ez volt a kötelező olvasmány. Manapság meg már mindent meglehet találni a neten, csak ugye használni kellene valamelyik keresőt, nem csak a facebookból, instából, meg a mit tudom én miből áll az internet. Azt sem értem, hogy ilyenkor a barátnőkkel, haverokkal miért nem lehet közösen összeülni és megoldani együtt, ha egyedül már nem megy. Annyi eszetek csak van, hogy nem szó szerint másoljátok egymásról, hanem átfogalmazzátok.
2019. aug. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!