Mennyi 3/5 tizedes tört fomája?


Azt szeretném megkérdezni, hogy menni 3/5 tizedes törtbe írt formája? (Vagyis:)

3

-

5



2019. szept. 5. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
0,6
2019. szept. 5. 15:09
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Öö. Mivel talán a 10 = 5*2 , ez alapján (2*3)/(2*5) = 6/10 = 0.6
2019. szept. 5. 15:09
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

3/5=6/10


Tehát 0,6

2019. szept. 5. 15:10
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
A törtnek alakja van, formája meg a csajod hátsójának...
2019. szept. 5. 21:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Te jó atyagatya!
2019. szept. 6. 09:25