Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Légy jó minhalálig olvasónapló...

Légy jó minhalálig olvasónaplóban valaki segíteni? Kérdések lent

Figyelt kérdés

Légy jó minhalálig olvasónaplót kell készítenem de nem volt idom elolvasni a könyvet mert emelet meg volt vagy 5 és a továbbtanulásra is rengeteget készültem de szerencsére van ez az szóval..


1. Értelmezd a regény címét ( Hol mikor milyen körülmények között hangzik el a műben)


2. Jellemez egy fogalmazásba Nyilas Misit Külső megjelenése gondolatai és tettei alapján


3. Mi a véleményed a debreceni kollégium életről? Fogalmazni fél oldalba szeretnél-e tudnál-e Debreceni diák lenni .


Ha kapok válaszokat nagyon köszönöm és életmentő lenne.



2019. szept. 5. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Az emelet nem kifogás, olvashattad volna a földszinten is. Meg olvashatnád e pillanatban is, nem hosszú, pár óra alatt túl leszel rajta.
2019. szept. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!!!
2019. szept. 7. 15:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló, :D! Nekem is mindjárt az emelet szúrt szemet. Ha többet olvasna, nem lenne ilyen siralmas a helyesírása se.
2019. szept. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Neked is köszi a választ!!
2019. szept. 8. 13:24
 5/6 A kérdező kommentje:
Amúgy már nem azért nagyon köszönöm a kioktató kommenteket de én szerintem ez a hely nem azért van hogy megmond a kérdezőnek hogy tanulja meg olvassa el nézze meg hanem hogy segítséget nyújtsunk neki és ha nem tudsz semmi segítőkészen hozzáadni a komment szekció hoz akkor ne tedd nem kertelek rá hogy írd meg nekem az olvasó naplót de ha azt kertem volna akkor is kérlek hogy ne szólj hozza mert magasról le$zarom hogy mit mondasz szóval ne fecséreld a drága időd azzal hogy nem segítesz hanem menj máshova fikázni embereket akik nem olvastak el könyveket.
2019. szept. 8. 20:26
 6/6 anonymousreview60 ***** válasza:
84%
Na ide figyelj te emeletes kretén! A regényre volt 2,5/5 hónapod. A regény fent can a MEK-en. [link] Ctrl+F-fel megkeresed az érintett részeket. Azt a kb. 10 oldalt elolvasod, és készen vagy.
2019. szept. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!