Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Vki irna nekem egy expelente...

Vki irna nekem egy expelente verset?

Figyelt kérdés

Tudom eleg szerencsetlen kerdes de egyszeruen keptelen vagyok megirni hf-nak.

A kikotesek:6x4 sor elso versszak milyen szonyu dolog h nem vittem tesi cuccot masodik fogadqlom tetel h nem lessz tobb ilyen 3.milyen jo fej a tesi tanar h nem ir be a maradek 3 meg barmi csak kapcsolodjon az elozoekhez.


2019. szept. 12. 01:25
 1/2 anonim ***** válasza:
79%
Bocsi, de az eszperente :)
2019. szept. 12. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik tanár ezt a lehetetlen feladatot feladta, az egy idióta. Szólj a szüleidnek, akik tiltakozzanak hivatalosan a tanárnál. Azért egy un. tanár se tehet meg mindent.


Nem utolsósorban azért büntethet, mert nincs tesicuccod, de azért nem, mert nem írsz verset (ez ugyanis nem magyaróra), szóval nincs mitől tartanod, egyszerűen ne írd meg.


Elmegy az ilyen “tanár” a f...ba.

2019. szept. 12. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!