2019. szept. 28. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
47%

2+2=

2x2=

2+3=

2x3=


asszem csak ennyi

2019. szept. 28. 18:43
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
Nincs matekom. :D
2019. szept. 28. 18:57
 3/9 anonim ***** válasza:
35%

Én házi dolgozatot kaptam.Várj,leírom:

3+6=

9-2=

1*4=

5+5+5+5=

8*8=

7/3=

12+4=


4<?<6 ?=

12<?<20 ?=

8<?<10 ?=


Fúúú,érzem,hogy egyes lesz.Segít valaki?

2019. szept. 28. 18:57
 4/9 anonim ***** válasza:
38%

Fejtörő volt:

ha 2019-ből kivonom az életkoromat, akkor a születési évemet kapom.

Melyik évben születtem?

2019. szept. 28. 22:17
 5/9 anonim válasza:
49%

2x²+4+8x-2x=?

2x²+6-2x²-6x=?

4x²-1+4x²-1=?

Stb.

2019. szept. 30. 20:36
 6/9 anonim ***** válasza:
36%
Kit érdekel? Hagyják már szegény gyerekeket élni. Matekházi. Mégilyet.... Cöhh!
2019. szept. 30. 20:42
 7/9 anonim ***** válasza:
14%

*Na jó , egy kicsit lehet adni, de nem sokat!


Nálunk anno 11.-ben képes volt a matematika-tanárunk arra , hogy aznap 7. óra volt a matek, másnap első, és annyi házit adott fel másnapra, hogy ihaj!

Hát, nagyon sokáig eltartott, úgyhogy úgy gondoltam, olyan szép, ragyogó-napsütéses tavaszi idő van, kiülök vele az udvarra. Na, így is lett. De amikor már 4 órája csináltam az egészet, akkor mondtam ,hogy "Najówan, most má' elég lesz!!" Még mindig nem voltam kész vele, de már 8 oldalt írtam, nemár, hogy azt a szép napot erre a vacakra pazaroljam!! Onnantól tehát hagytam. Még kb 2X annyi lett volna, mint amit addig megcsináltam. Asszem. Tehát 1/3-ot csináltam meg, és ez tellett 4 órába, pedig nem vagyok egy lassú felfogású hülyegyerek!!

2019. szept. 30. 20:46
 8/9 anonim ***** válasza:
14%
*Ja és kérdeztük a tanárt, amikor csak nem hagyta abba a felsorolást, hogy ezt holnapra? Mondta, hogy igen. Már egy kilót föladott, aztán még mindig diktálta tovább a feladatszámokat.
2019. szept. 30. 20:48
 9/9 anonim válasza:

Számok beírása nélkül, de akármilyen műveletjel beírásával tedd igazzá az egyenlőségeket(az egyenlőségjel áthúzása nem ér)

0 0 0 =6

1 1 1 =6

2 2 2 =6

3 3 3 =6

4 4 4 =6

5 5 5 =6

6 6 6 =6

7 7 7 =6

8 8 8 =6

9 9 9 =6

2019. okt. 21. 17:07