Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Románia domborzati tájegységei...

Románia domborzati tájegységeinek a kialakulása?

Figyelt kérdés

Aki jó földrajzból az letudná írni h mi hogyan alakult ki? (Gyűrödés, tengervízáramlat stb)

A leírást úgy értem h összesítve. Amelyik gyűrödéses azokat egy helyre felsorolni ,amelyik tengervízes azt megint küllön felsorolni(névileg)

Nagyon sokat tudna segíteni az illető.

Előre is köszi S.O.S



2019. okt. 31. 14:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

ma 16:40.vagyok

Szoktam segíteni, segíttem már itt több diáknak, és örömmel. Én úgy vagyok vele, hogy ha van valami amit én nagyon szeretek, és értem is (földrajz, kémia, Törétenelem) szívesen ssegítek, korrepetálok olyanokat akik nem értik. Nem vagyunk egyformák. Én énekelni nem tudok. Írtam, az elején, hogy mit csinálhatsz. majd előkerestem a témát, hogy anno mit is írtam. Segíteni akartam. De őszintén. Nem szívesen segitek olyan embernek aki kioktat, sértő módon kioktat másokat akik szerint a házi feladatodat kéred, hogy csinálja meg helyetted más. Mert egyértlemű, hogy házifeladat vagy olyan iskolai feladat ami ha nem is holnapra, de a hétre kell( de ha SOS akkor holnapi nap ugye?) Miért nem tudtál őszinte lenni?

"Igen, srácok, a házifeladatom, de egyszerűen nem értem a földrajzot! Nem értem hogy alakulnak ki gyűrődések, hogy keletkeznek a hegyek. Sosem voltam jó ebben.."

Szívesen leírtam volna hogyan, mit kell tudni, megbeszélhetük volna a házifeladatodat. Tudod az ember kedves embernek jobban segít, mint annak, aki ócsárolja a másikat.

Sok sikert a továbbiakban

2019. okt. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Legyen igazatok:))

De viszon mégegyszer közlöm, hogy nem házi feladat.

Egy szimpla segítséget kértem de a hozzászólok inkább kimagyaráztak egy másik helyzetet.

Nem voltam goromba szerintem sehol sem, sztm jogosan írtam az "Édes Istenem"- kifejezést amikor jön egy olyan comment hogy nem írjuk meg a házi feladatod.(az a baj,hogy ezen nincs mit mondani és csak kacagni lehet, hogy a mai emberek milyenek is valójában)》[ és tudom most ebből fog kialakulni még egy újabb okos hozzászólás de kövezetek csak meg ha nektek ez jó:)) ]

Én úgy vagyok vele ha 1x nem akarok segíteni akkor nem commentelek oda más kérdéséhez hanem inkább továbbgörgetek s ott állok meg ahol úgy gondolom, hogy áhh;nem leszek most szemét segítek neki és nem hülyeséget írok vagy kritizálom.(a legközelibbnél odacommenteli majd "háhhh órán kellett volna megtanulni"

Na kérdem én azt ,hogy ennek mi hasznát veszik/vesszük? Ezzel nem segített

Szerintem ha segítséget kértem akkor az egyértelmű hogy nem vagyok tisztába az adott leckével(és ez nem azt jelenti hogy nem értem a Földrajzt) csak az adott tananyag nem tiszta...és úgy gondolom hogy ha segítséget kértem akkor nem kell elismernem vagy valakinek azt magyarázzam hogy nem értem s elismerjem...azzal hogy segítséget kértem már léptem egy szintet felétek:))

De nem is folytatok tovább,majd 1x jön egy olyan személy aki nem beleállni akar a dolgokba hanem segítséget nyújt( és pont ezért is fogok itt hagyni mindent ,hogy lássak a kisebb-nagyobb generáció,hogy valójában mi emberek milyenek is vagyunk(mert hogy nem segítőkészek az biztos:)) (tisztelet annak a pár kivételnek).

Arra lennék kiváncsi hogy majd a ti gyerekeitek hogyan fogják ezt megélni:))

Lehet ha már nem élitek/érjük meg azt de ha mégis akkor kivánom ,hogy néha legyen ilyen szitúáció ő is hogy érezzétek ti,mint szülők hogy bakker én is ezt csináltam...s majd megtapasztalod a gyerekeden ,hogy hogyan is érinti őt.

További jó hozzászólásokat ha még mindig van valakinek:))

Végezetül ,hogy még mindig várom azt a személyt aki esetleg hajlandó segíteni:))

További szép napot

2019. nov. 1. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!