Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki tud segíteni? Irodalomr...

Valaki tud segíteni? Irodalomra kellene a Két Lépés távolság cselekmény szerkezete/vázlata (előkészítés, tetőpont stb;) Az előkészítés 3-5 mondat, a cselekmény kibontakozását 15-20 mondat. Tehát a könyvnek a tartalma.

Figyelt kérdés
2019. nov. 26. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze. Mennyi pénzt szánsz rá, hogy helyetted írjam meg az olvasónaplót?
2019. nov. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 Nem kértem,hogy írd meg.A könyvet olvastam,a filmet láttam,de értettem az ilyenek írásához.
2019. nov. 26. 20:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Konkrétan a könyv fülszövege alapján össze lehet rizsázni egy 5-10 mondatot, molyon meg csomó spoileres vélemény van. De persze egyszerűbb ide kiírni nem? :D


Stella Grant élete minden pillanatát pontosan megtervezi. Cisztás fibrózissal küzd, és egyedül egy új tüdő adhatna neki egy kicsit hosszabb, könnyebb életet. Mindig szigorúan három lépés távolságot kell tartania más betegektől, és ő nem olyan, aki kockáztatni merne. Egészen addig, amíg be nem toppan az életébe a vad Will Newman, akinek rakoncátlan tincseitől és csodás kék szemétől Stella gyomra azonnal szaltózni kezd. Azonban a fiú éppen az, akitől a lánynak mindenképp távol kéne tartania magát, hiszen már a lehelete is életveszélyes lehet a számára. De mi van, ha a szívük és zsigeri vágyódásuk egyre közelebb húzza őket egymáshoz? Ha csak egy kicsit lefaraghatnának a távolságból... Vajon két lépés tényleg olyan veszélyes lenne, ha egyszer csak így nem törik össze a szívük?


[link]

2019. nov. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez alapján máris ott a szereplők neve. Az alap szituáció, a betegség miatti távolság tartás. A szerelmi szál. Csak kezd el leírni ami eszedbe jut.
2019. nov. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2019. nov. 26. 20:16
 6/6 anonim ***** válasza:
A HF kategóriában!
2019. nov. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!