Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Illusztráció készítés Tamási...

Illusztráció készítés Tamási Áron Ábel a rengetegben könyvéhez?

Figyelt kérdés
Kaptam egy olyan feladatot hogy készítsek illusztrációt a fent említett könyvhöz, és nem tudom miről kéne csinálnom. Egy jelenetet kéne lerajzolni, de nem akarom, hogy a rajzom unalmas legyen. Arra gondoltam, hogy mi lenne, ha azt a jelenetet rajzolnám le, ahol Ábel levágja a sasnak a lábát és felmutatja a kutyának, akinek vérzik a szeme. Ez a rajz azért lenne jó,mert akkor észrevenné a tanár, hogy milyen elb*szott jelemetek vannak a könyvben (a döglött macskásat ne is említsük). Szerintetek jó ötlet-e ezt rajzolni, és ha nem akkor van-e más ötletetek? (Szépen rajzolok,ezért át tudnám adni a jelenetet)

2020. jan. 3. 15:38
 1/1 palaaa válasza:
Az tényleg jó lenne szívatásnak :D
2020. jan. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!