Nem értem a levezetést, nem tudom hogyan kellene megoldani?


Link:

[link]


2020. jan. 6. 00:37
 1/1 anonim ***** válasza:

A 3mas alapu logot most csak siman lognak irom:


log(a) - log(b) + log(c) = log (a*c/b) = 0

Azaz a*c/b = 3^0 = 1.

Innen oldd meg.

2020. jan. 6. 02:48