Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ti értitek a trigonometrikus...

Ti értitek a trigonometrikus egyenleteket?

Figyelt kérdés

Mert én azt érzem, hogy mindig szeretném tudni, hogy ez meg az MIÉRT van úgy. És néha azt érzem, hogy megy, meg minden, de egyszerűen nem tudom pontosan mit miért csinálok.

Szimpla kíváncsiság.

Van aki nem így érzi, és úgy gondolja, hogy teljesen érti az egészet? :D


2020. febr. 2. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Én azt hiszem, eléggé értem:

[link]

2020. febr. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Wow

Ez saját?

Egészen lenyűgöző:)

Mennyi időbe telik, míg valakinek összeáll ez fejben?

Tényleg kíváncsi vagyok ezek után.

2020. febr. 2. 17:56
 3/5 anonim ***** válasza:

A bizonytalanságodnak az lehet az oka, hogy nem eléggé ismerted meg és tanultad meg a szögfüggvények tulajdonságait.

Ennek birtokában minden trigonometrikus egyenlet megoldása előtt gondolkodj el azon, hogy milyen függvény, milyen tulajdonságára vonatkozik itt a kérdés.

2020. febr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Lehet, pedig azt hittem, értem őket és tudom is használni az ismereteimet. De van benne valami!

Bár az is lehet, hogy kell még egy csomó feladat, és gyakorlás, hogy ezt ne vonjam kétségbe...

2020. febr. 2. 17:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Az alapok alapos megértéséhez videókat is használhatsz. Innen elindulva sok videót találsz: https://www.youtube.com/user/Zsiga41/feed?activity_view=3
2020. febr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!