Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Házifeladat hogy csináljam...

Házifeladat hogy csináljam meg? Angol

Figyelt kérdés
Csak annyi van ide írva a füzetbe hogy írja meg milyen tulajdonságai vannak. Órán szavakat tanultunk de én nem tudom ezt hogy írjam le most pl van itt 15 szó abból 3mat ha írok elég? Vagy nem csak szavak kellenek?
2020. febr. 5. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos, mi nem voltunk ott az órán amikor elmondták a házit...
2020. febr. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó de magyarul nem mondja mert nem tud magyarul
2020. febr. 5. 17:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom,minek a tulajdonságai, de írjál le minél többet, amennyit tudsz. Vagy ha pl már írtál egy oldalt, akkor dönthetsz úgy, hogy már elég. Tehát gondolom kaptál valami képet,és akkor jellemezd az egyik szereplőt pl


He is tall.

He has a blue jacket.

He has green eyes.

He has a yellow cap.

He has got small nose

He has got short brown hair


Iyleneket írjál róla, azt csá. :):):) -De mi egyébként nem látjuk a képet, de gondolom, ilyesmit kell. :)

2020. febr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem ezt kell.

Az én tulajdonságaim kell leirni.

Füzetbe olyan szavak vannak hogy dolgos, vidám, kedves, csendes, lusta....

2020. febr. 5. 20:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor pl


I usually....

I'm not too lazy

I'm definitely not tall

meg ilyeneket írjál bele :)

2020. febr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!