Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Töltsd ki az alábbi emesztoned...

Töltsd ki az alábbi emesztonedvekkel kapcsolatos tablazatot! Ez lenne a feladat, de ezt nem igazan tudtam megoldani, a többi lent. Remélem tudtok nekem segíteni! Mik a kérdésekre a válaszok?

Figyelt kérdés

Szakasz:Szajureg-->emésztőnedv neve:nyal, mi termeli? Minek az emeszteset végzi, vagy segíti?


Nyalmirigyek-->emésztőnedv neve? Mi termeli? Minek az emeszteset végzi, vagy segíti?


Vekonybel-->emésztőnedv neve? Mi termeli? Minek az emeszteset végzi vagy segíti?=>kemenyito



2020. febr. 20. 19:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Sajnos ez sem a tankönyvekben, sem a neten nincs fenn.
2020. febr. 20. 22:01
 2/4 Fizikakedvelő ***** válasza:

Valóban nem található meg?


[link]


[link]


[link] [link]



[link]

2020. febr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most látom, hogy kitöröltettétek a válaszomat. Gratulálok gyerekek. Ostobák is maradtok ilyen hozzáállással.

Kérdező ez annyira alap, hogy biztosan benne van a biológia tankönyvben, de az, hogy meg nem találtad az interneten, full kamu. Rá sem kerestél.


Amúgy azt írtam, hogy azért van házi, hogy legalább egy alkalommal kinyissátok és elolvassátok azt az átkozott könyvet, amíg kimásoljátok belőle a válaszokat.


24 éves vagyok, szóval nem az öreg kategória.

2020. febr. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem ertem miert kell egybol ilyen gonoszan valaszolni. En ertelmes es segitokesz valaszokat vartam nem pedig ilyen rosszindulatu retardalt valaszt, szoval pls fogd be🙃
2020. febr. 25. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!