Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki segítene megválaszolni...

Valaki segítene megválaszolni ezeket a kérdéseket az Ördögcsapással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Kérlek szépen segítsetek. Jövőhét péntekig meg kell válaszolnom ezeket a kérdéseket.

Ördögcsapás

1. fejezet

Hogy hívják a fiúkat? Vörös,Bika,Potter

Mi az a Negyvenes?

Hány percet késik a műsor?

Kinek a csaja Lea?

Mi a város neve, ahol a fiúk élnek?

Hogyan kaphatták meg az iskola felszerelését a fiúk?

Milyen imádott tevékenységüket teszik félre a fiúk a próbák kedvéért?

Milyen játék ihlette a Nyakas című számot?

Miféle váratlan esemény történt a koncerten?

Miért csúfolta Bika az egyik diáktársát Paradicsommadárnak?

Van a fiúknak egy közös kis „bunkere”. Mi a neve?

Mit találtak a búvóhelyükön?

Miért stresszes Lea?

Kinek a szülei akartak elválni?

Hogy néz ki a férfi, aki autóval érkezik a viskóhoz? (öltözködés, külső tulajdonságok, keze, feje, arca…) Ez egy néhány mondatos válasz legyen. Egy mini fogalmazás.



#könyv #ördögcsapás
2020. márc. 19. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Szépen nekiülsz és elolvasod, megírod! Mit képzelsz te magadról, hogy másokkal csináltatnád a munkádat? Egész nap otthon mereszted a sgged, gondolom Minecraft, meg CS-GO az megy ezerrel. Meg ráérsz chatelni!


Na húzzál tanulni!

2020. márc. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Madárnak nézed az embereket? B@sszus írsz egy listát és elvárod, hogy helyetted csinálják meg?


Tiltani kellene mindenkit az oldalról, aki házi feladatot akar mással megcsináltatni!

2020. márc. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elolvastátok már a topik nevét? vagy csak itt szólogattok be nekem? én csak segítséget kértem, nem parancsoltam hogy csináljátok meg helyettem, ment mindkettőtöknek a leértékelés.
2020. márc. 19. 13:02
 4/4 anonim ***** válasza:

A kategória nem azt jelenti, hogy ide beírod minden nap a házi feladatot, és majd valaki megcsinálja helyetted. Sokra mész a lepontozással, mindenki más pedig felpontozza egymást. Nem attól lesz igazad, hogy szórod a piros kezeket.

Másrészt nem érsz rá olvasni, mikor nincs iskola, meg csavarogni sem ajánlott? 300 oldalt elolvasol 1 nap alatt.

2020. márc. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!