Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mi a növények légzőszerve?

Mi a növények légzőszerve?

Figyelt kérdés
Biológia vázlatban kell megadni a légzés szervét, de sehol nem találom🤷🏽‍♀️

2020. márc. 20. 11:38
 1/10 Fizikakedvelő ***** válasza:
84%

Remek ötlet volt a Mozaik Kiadó részéről ingyenessé tenni a tankönyvek elérhetőségét. Esetleg belelapozhatsz az osztályodnak megfelelő kiadványba. Jó könyvek általában,megtalálod bennük.


Itt egy link: [link]

2020. márc. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A főkérdést egy az egyben beírva gugliba csak úgy sorjáznak a jobbnál jobb cikkek.

Pontosan hogy és hol kerested?

2020. márc. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát hogy mi a növény légzőszerve

De most sajnos nincs időm átnyálazni a cikkeket, ezért gondoltam hogy felteszem itt a kérdést

2020. márc. 20. 11:57
 4/10 Fizikakedvelő ***** válasza:
70%

[link]


Ez még "demoként" is elérhető.

Enjoy!

2020. márc. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 October15 ***** válasza:
89%
Kérdező: Úgy érted otthon vereda brét / könyékig vagy magadban és ez április 17-éig így is lesz és nincs időd arra, hogy rámej egy cikkre megnyomd a ctrl + F billentyű kombinációt és kikeresd? :D Azért a beleszarásnak / lustaságnak is vannak határai. Na m1 valakinek fel kell amjd tölteni a tesco polcait szóval te sem veszel kárba.
2020. márc. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm☺️
2020. márc. 20. 12:07
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező: NINCS IDŐD????? otthon vagy egész nap, tolod éjjel nappal a telefont meg a COD-ot, PUBG-ot és NINCS időd tanulni? Nincs 2 perced utána olvasni a KÖTELEZŐ házifeladatodnak?


Na menj ám...

2020. márc. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Fizikakedvelő ***** válasza:
55%
#1:Megkérdezhetem,hogy ezzel mi volt a probléma?
2020. márc. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
divat lett mindenkit lepontozni. a cél, hogy nullázzák a válaszadókat, ez valami kihívás most.
2020. márc. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok, voltam otthon, nem nekem kellett az anyag, olyan barátom gyermekének aki hátrányosabb helyzetbe van technika szempontjából. Ő megfogalmazta a kérdést, én feltöltöttem. Köszönöm a segítőkész hozzászólásokat.
2020. ápr. 3. 02:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!