Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Soha többé nem ejtem ki a...

Soha többé nem ejtem ki a nevét Hogyan írjak erre fogalmazást?

Figyelt kérdés
Sziasztok Kéne egy kis segítség Most az online órán kaptunk egy olyan házit Magyar nyelvből kell írni egy fogalmazást A címe " Soha többé nem ejtem ki a nevét" Képzeld magad Léda helyébe és válaszolj Ady elbocsátó szép üzenet c. Versére És nekem fogalmam sincs, hogy mit írjak egyáltalán hogy kezdjek neki válaszokat előre is nagyon megkoszönöm holnapig kellene elkuldenem

2020. márc. 26. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy kezdenék neki hogy elolvasnám a verset, át tanulmányoznám Ady és Léda kapcsolatát és utána megírnám a Léda válaszát.
2020. márc. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mondjuk kezd ott, hogy elolvasod a verset
2020. márc. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elolvastam a verset, áttanulmányoztam a kapcsolatukat de még így sem jut eszembe semmi
2020. márc. 26. 14:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem fogalmazódott meg benned valamilyen indulat?
2020. márc. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!