Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan kell megnézni google...

Hogyan kell megnézni google classroomban a már kijavított házit?

Figyelt kérdés
Word dokumentumnak a linkjét szoktam beküldeni. A telefonom ki is jelzi amikor visszaküldik, de megnyitom a filet és ugyan azt hozza ki, amit beadtam, a javítás nélkül.

2020. ápr. 2. 13:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ez mindenhol ugyanúgy van-e, de nálunk nem javítanak bele a diákok dokumentumaiba, (legyen az word, pdf stb.) csak az értékelés látszik, hogy hány pontot értünk el. Ha mégis van valami hiba, akkor a tanárok azt szokták csinálni, hogy privát megjegyzésben leírják, hogy mit javítsunk ki, és magunknak kell átírni. Valószínűleg ez azért van így, mert

1. Ők vagy nem tudnak beleírni a dokumentumainkba

2. Vagy egyszerűen nincs idejük rá, hogy minden diák munkáját egyesével kijavítsák.

Remélem tudtam segíteni, további szép napot! :)

2020. ápr. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!