Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hi, Valaki segítene megcsináln...

Klovag213123 kérdése:

Hi, Valaki segítene megcsinálni? Számítsa ki, és írja fel a 'bináris kivonás' műveletét mindkét tanult módszer segítségével, ha F = X - Y, és X = 128 és Y = 58 N=8 bites, bináris számoként tároljuk őket LE formátumban.

Figyelt kérdés

#bináris kivonás
2020. ápr. 9. 16:39
 1/2 kuckóságos válasza:
holnap délig nem biztos, hogy érkezik rá megoldás :(
2020. ápr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az LE formátum mit takar? És a tanult módszer? Mi előjeles és BCD számokkal csináltunk ilyeneket. Próbáltam rákeresni neten az LE formátumra, de semmit nem találtam se angolul se magyarul.

Szerintem próbáld elkérni valakitől jegyzetet az óráról és az megoldást jelenthet. Nem nehezek ezek, csak kell egy forrás ahol faszán le van írva a mente a számolásnak, onnantól kezdve megy minden.

2020. ápr. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!