Fizika Ha 1000J munkát 25m úton végeztünk mekkora erő kellett hozzá?


2020. ápr. 15. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kemény lehet ha az ember nem tudja alkalmazni a W = F*s képletet...
2020. ápr. 15. 12:47
 2/4 anonim ***** válasza:
Az is kemény hogy így átengedik következőbe én úgy megbuktatnám mint a huzat.
2020. ápr. 15. 12:55
 3/4 anonim ***** válasza:
még megtörténhet...
2020. ápr. 15. 12:57
 4/4 anonim ***** válasza:

W = F * S, ahol

W: munka

F: erő

s: elmozdulás

Az egyenletet átalakítva azt kapod, hogy:

F = W / s = 1000 J / 25 m = ?

2020. ápr. 15. 13:05