Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Kényszeríthet minket, jogszerű...

Kényszeríthet minket, jogszerűen, a testnevelés tanárunk a jóátlagunk fenntartásával, miként ( számomra kompromittáló ) képsorokat kér tőlünk, elvégezve persze az általa kijelölt feladatokat, és gyakorlatokat?

Figyelt kérdés
Az egyest mindenki megkapta szinte, viszont nem érzem úgy, hogy kiérdemeltem, végtére az óráin mindig részt vettem, sőt próbáltam ott a legjobbat nyújtani, de számomra fruszrtáltságot eredményesz szimplána a felvétel létezésének a tudata. ( Igent, ezt jeleztem felé, de "makacs" )

2020. ápr. 20. 19:14
 1/1 anonim ***** válasza:
72%

Abban az esetben igen, ha garantálja, hogy a felvételt a GDPR előírásainak megfelelően kezeli, tehát felelősséget vállal érte, hogy soha, semmilyen körülmények között nem láthatja rajta kívül senki, még véletlenül sem!

Ebbe beletartozik a kommunikációs csatorna védelme is, amin keresztül kéri a felvételt.

2020. ápr. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!