Van itt jó matekos? Tudnátok segiteni abban, hogy mi a megoldás?

[link]
2020. ápr. 23. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:

p² - pq = p (p - q)

p² - 2pq + q² = (p - q)²

Innen a tied.

2020. ápr. 23. 16:35
 2/3 anonim ***** válasza:
P/p-q
2020. ápr. 23. 16:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Derítsd ki, hogy mi a feladat!

Addig is próbálkozz szorzttá alakítással!

2020. ápr. 23. 16:37