Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Kémia háziba kellene segíteni!?

Kémia háziba kellene segíteni!?

Figyelt kérdés
Sorolj fel olyan anyagokat, amelyek savanyúak (savasak). 3db kéne!

2020. ápr. 25. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Most ez komoly? Beírod a google-ba, hogy sav. Rákattyintasz az első linkre, ami amúgy pont a wikipédia cikk. 9 sort kell elolvasni, van benne 3 db sav. Sőt, még kékkel ki is van emelve, szóval elég 20 szót elolvasni. Mi van olyan rettenetes bonyolult ebben ahhoz, hogy kérdést kelljen kiírni? Csak nem tán meg se próbáltad, nulla munkavégzéssel kapott eredmény reményében? Egyezzünk meg abban, hogy ha valamit nem értesz, írd le hogy mi a bajod és hol akadtál el, mi volt a próbálkozásod alapja, és akkor segítünk. Gagyi házifeladat problémákat, ami 2 perc alatt kikereshető, nem oldok meg, sorry. Ennyi életrevalóság kell hogy legyen még egy hetedikes diákban is. Mellesleg egy "kösz" vagy "kérlek" jól esett volna, de túl sokat várok a mai internet-néptől úgy tűnik...
2020. ápr. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már bocsánat de én kerestem könyvekben, más diákoktól és az interneten is megnéztem de nem találtam sehol, azért kérdeztem meg. Eddig mindenki nagyon segítőkész volt. És mindig mindenkinek megköszöntem, hogy segített vagy legalább egy linket beszúrt hogy segíthessen. És köszönöm neked is! Megnézem mégegyszer az interneten!
2020. ápr. 25. 12:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Már én is bocsánat, de semmi ilyesmi nem látszott a kérdéseden. Semmi hajlandóság vagy előzetes próbálkozásra utaló jel. Szerintem a kiírt kérdésed egy olyan probléma, amire ha tényleg rákeresel interneten, könyvben, akkor öt perc alatt megtalálod. Ne haragudj, de eléggé nehezemre esik elhinni, hogy volt itt bármiféle próbálkozás. Ezért legközelebb ha ilyen kérdésed van, írd oda hogy hol nézted, mivel próbálkoztál, hol akadtál el. Bármi amiről látszik a hajlandóság, már egy lépés a helyes irányba. Jelenlegi konkrét esetben azonban, a kérdés annyira triviális, hogy nem bírom elképzelni hogy ezt valaki ne találja meg 5 perc alatt ha tényleg keresi. Sajnálom ha ezzel sértő vagyok.
2020. ápr. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagy sértő! Én ezt egy építő kritikának ítélem meg. Ezen az oldalon még elég kezdő vagyok, úgyhogy köszönöm a válaszod! Máskor kiírom hogy hol néztem vagy hasonló.
2020. ápr. 25. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!