Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki segít nekem fizikából...

Dorime kérdése:

Valaki segít nekem fizikából azzal hogy ezekhez a kérdésekhez le írja a megoldást és azt hogy hogy kapom meg?

Figyelt kérdés

1, a pvc olvadáspontja 90 celsius fok


mennyi a pvc fagyáspontja?


milyen halmazállapotú a 80 celsius fok hőmérsékletű pvc?


2,

A dízelolaj olvadáspontja -5 celsius fok


mennyi a dízelolaj fagyáspontja?


milyen halmazállapotú lehet a -5 celsius fok hőmérsékletű dízelolaj?



mivel új anyag és nem teljesen értem azért kérdem


2020. ápr. 30. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem volt megadva a tankönyvben ehhez valamilyen táblázat, amiből le kell olvasni ezeket? Ugyanis olvadáspontból nem lehet fagyáspontot számítani, ezek fix értékek, amik több tényezőtől is függnek.
2020. ápr. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%

Nem szégyelled magad, hogy ilyen primitív kérdéseket írsz ki? Ha a víz 0 fokon megfagy, vajon hány fokon olvad a jég? Ez 3 osztály! Te pedig elvileg legalább 16 éves vagy, különben nem regisztrálhattál volna.

Ha 0 fokon megfagy a víz, vajon milyen halmazállapotú, ha -3 fokos? A következő kérdés mi lesz? Hogy milyen írásjelet teszünk a kérdőmondat végére?

2020. ápr. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Dorime

Interimo, adapare

Dorime

Ameno Ameno

Latire

Latiremo

Dorime

2020. ápr. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonymousreview60 ***** válasza:
#3: Mostanság annyit hallgatom, hogy attól tartok, elkopik.
2020. ápr. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!