Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tornagyakorlat összeállítást...

Tornagyakorlat összeállítást kellene csinálnom. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Kaptam tesiből egy házit, ahol egy 6 feladatból(<-ezek a gyakorlatok) álló feladatkártyát kell készítenem. Van azonban kötöttség is:

Ezek közül a gyakorlatok közül csak 2 db szerepelhet a kártyán:

1. Jumping jack,

2. fekvőtámasz,

3. hasprés,

4. négyütemű fekvőtámasz, 5. térdemeléssel futás,

6. hegymászás,

7. guggolás,

8. páros karkörzés,

9. csípőemelés,

10. falnál ülés,

11. ugrás jobbra-balra,

12. kitörés váltva,

13. ugrás és térd fel,

14. térdlendítéssel futás,

15. plank


Emellett egy nem felsorolt gyakorlat ismétlődhet egyszer.

Holnap 8-ra elkellene küldenem, szóval minél hamarabb(és majd csak holnap szidjatok, hogy utolsó pillanatra hagyom...)!



2020. máj. 3. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:
71%
Sefitenek, de nem ertem a feladatot.
2020. máj. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egy összeállítást kell csinálni. 6 db feladattal. A felsorolt gyakorlatok közül csak 2-t lehet választani. A további 4-et nekem kell kitalálni. Csak én nem tudok kitalálni ennél több gyakorlatot, ezért írtam ki ide. Szóval a lényege, hogy ezeken kívül még 4 vagy 3 db gyakorlatot kell írni.
2020. máj. 3. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!