Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tudnátok segíteni a Gyilkosság...

Tudnátok segíteni a Gyilkosság az orient expresszen könyvhöz tartozó feladatokban?

Figyelt kérdés

Nyáron olvastam és már nem minden tiszta a részletekben. A filmet megnéztem de az teljesen másmilyen.

A legtöbb kérdésre tudom a választ, de van amire nem. :(

Amihez véleményt kell írni azt megcsináltam igazából a 1,2,3 kérdést nem tudom, a 8.hoz és 9.hez pedig jól jönne egy kis ihklet.

Tudnátok segíteni benne?

[link]


Előre köszönöm



2020. máj. 7. 16:15
 1/5 A kérdező kommentje:

[link]

Az előzőt valami miatt nem létezőnek adja ki.

2020. máj. 7. 16:16
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt is :)
2020. máj. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Oh ez fantasztikus... Na mindegy,akkor próbáljuk meg újra.

[link]

Remélem ez sikerült. :)

2020. máj. 7. 17:47
 4/5 Dudubeni válasza:
Ha még aktuális bár nem hiszem de azért ha valaki más látni fogja ezt nagy segitség lesz neki szóval az 1 dézi halála miatt második arra hogy leáll a vonat és hektor egy szobába kerül poároval a harmadik meg folyt köv
2020. dec. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dudubeni válasza:
A harmadik kérdésre a válasz pedig az hogy helena és azért hogy megfeleljen a lelki világának gondolom
2020. dec. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!