Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Olaszból szeretnék kérdezni....

Olaszból szeretnék kérdezni. Egy e-mailt kéne írni egy koncertről. Feladat? : Scrivi un'e-mail a un'amica italiana per raccontare il concerto di un cantante o di un gruppo che piace tanto anche a lei e al quale hai assistito la sera precedente.

Figyelt kérdés

2020. máj. 10. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:
És mi a kérdés?
2020. máj. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából a kérdés: old meg a feladatot ha tudod!
2020. máj. 10. 11:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne privátban fikázz, ha már egy kérdést sem tudsz megfogalmazni. Attól még, hogy odateszel egy kérdőjelet valami mögé, még nem lesz kérdés.

Egyébként senki nem fog helyetted fogalmazást írni, erre gondolom rájöttél magadtól is. Sok szerencsét!

2020. máj. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Miért ne írná valaki meg, már láttam rá példát, nem jókedvemből regisztráltam be ide.

Amúgy meg azért tettem oda a végére a kérdőjelet, mert nem írhatnék anélkül ezen az oldalon semmit. De rendben értem a kritikádat is, (csak nem gondoltam, hogy ilyen nehézkes lesz, mert valaki nem a feladatra koncencentrál, hanem nyelvtani megjegyzéseket tesz.) Azt kellett volna írnom az elejére, hogy "Olaszból segítséget kérni" - és lehet nem cseszegetnél.

2020. máj. 10. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!