Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogy lesznek ezek a mondatok...

Hogy lesznek ezek a mondatok magyarul?

Figyelt kérdés

Individuals who report high levels of trust in the employer, on the other hand, report overall higher levels of well-being, and this is especially the case for individuals who perceive that there are high-performance HRM practices in place in the organisation. Both slopes are significantly different from zero, which means that the perception of HRM practices makes a difference for individuals who have both trusting and distrusting relationships with the employer. In general, individuals are less likely to have intentions to turnover when they trust the employer. They have the lowest intentions to turnover when they trust their employer and perceive that high-performance HRM practices are in place in their organisation.

Válaszokat előre is köszönöm!


2020. máj. 11. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Mindjárt nekiállok. Tudsz várni 15 percet? Sietek!!!
2020. máj. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Szóval helyetted dolgozzon valaki...? Na, persze. Kérdezz, ha valamiben elakadsz, de nehogy már csicskáztass mást! Megáll az ész, komolyan ettől a pofátlanságtól.
2020. máj. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Abban akadtam el, hogy nem értem ezt a 4 mondatot és segítséget kértem a lefordításában. Mi ebben a csicskáztatás?
2020. máj. 11. 14:49
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

Ez nem elakadás, hanem hozzá sem kezdtél. Nem tűnik fel, hogy ez a gond!?

Hogy várhatod el, hogy helyetted dolgozzunk? Mit nem értesz? Melyik szó, vagy szófordulat a gond? Megnézted a szöveget egyáltalán?

Azért csak van benne, amit értesz. Ha meg nem, akkor úgyis megbuksz, tök mindegy, megcsinálod-e ezt, vagy sem.

Szótárról hallottál-e már?

2020. máj. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Te honnan veszed azt, hogy neki se kezdtem? Szövegnek ez csak egy töredéke, viszont ennél a résznél a mondtatok tartalmaznak olyan szavakat amiket hiába fordítok le akkor sem tudok belőlük értelmes mondatot összerakni ezért inkább elküldtem egyben az egészet. Nem kell olyat belelátni ami nem igaz, ez az úgyis megbuksz szöveg meg abszolút baromság volt.
2020. máj. 11. 15:30
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
Oké. Akkor hajrá ahhoz, hogy találj valakit, aki helyetted dolgozik. :D
2020. máj. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :D
2020. máj. 11. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!