Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ezek az angol mondatok hogy...

Ezek az angol mondatok hogy vannak magyarul?

Figyelt kérdés

1.So how does all that travel affect business people?

2.But it's not just to do with age.

3.She believes business travel has become more stressful as it has become more common.

4.These days you have to take the in-tray with you,(and managing your work from afar can be very difficult, especially if you're in a different time zone.) <-- itt az érdekel ami nincs zárójelbe, vagyis a mondat első része, amazt értem csak leirtam hátha valakinek igy könnyebb.Az in-tray szavat hogy forditanád magyarra?

5.For example, staff travelling by train from London to York can save at least 60Ł if tehy leave half an hour later on a cheaper fare. However,the company's Head Office has changed its policy on long flights. Now all staff flying for more than six hours are allowed to fly business class.

Köszönöm szépen aki segit!! :)


2011. máj. 25. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
ugye csak viccelsz? tudod ki fordítja ezt le neked...
2011. máj. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én fordítom le neki ezt.


1. Hát hogyan érinti az a sok utazás az üzletembereket?

2. De ez nem csak az életkorral függ össze. (Szövegkörnyezettől függően életkor helyett korszak (pl. 21. század) is lehet az "age" jelentése.

3. Ő úgy gondolja, az üzleti utazás egyre stresszesebb lett, ahogy mindennapossá vált.

4. Manapság magaddal kell vinned a befejezetlen munkát, (in-tray jelentése: befejezetlen munka)

5. Például a Londonból Yorkba, vonattal utazó személyzet legalább 60 Fontot tud spórolni, ha fél órával később távozik egy olcsóbb járattal. Habár a cég központi hivatala megváltoztatta a hosszú repülőutakkal kapcsolatos politikáját. Most már minden személyzetnek, amely több mint hat órát repül, engedélyezve van az üzleti osztályon történő repülés.

2011. máj. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Annyira de annyira köszönöm neked második kedves válaszoló!!!Rengeteget segitettél!! Természetesen megy a zöld kéz! :)
2011. máj. 25. 11:37
 4/4 anonim ***** válasza:
ó én is lefordítottam neked, de a kedves Előttemszóló már megtette :)
2011. máj. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!