Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tanár olvassa ezt a kategóriát?

Tanár olvassa ezt a kategóriát?

Figyelt kérdés
Titeket nem zavar, hogy az összes kérdést kiírják ide? Így semmi értelme az egésznek... Én nem tanár vagyok.
2020. máj. 11. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Tanár vagyok. Bevallom őszintén, hogy szoktam én is innen "lopni" feladatokat, ötleteket a diákjaim számára.
2020. máj. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Igen, én tanár vagyok és amióta digitális oktatás van mindig nézem ezt, és még sok más hasonló fórumot, hogy tudomást szerezzék róla, hogy melyik diákom akar esetlegesen csalni. Egy alkalommal volt is akit rajta kaptam. 2 egyest kapott érte. Azóta tanul, mint a kisangyal.
2020. máj. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Biztos nézik. Mivel vannak komplett kidolgozott tételek. Anno mi is kaptunk házit h dolgozzuk ki. Megmondták, hogy tudják mi van kész anyagként neten azt be ne merjük adni. Nyilván össze szemezgetni lehetett.
2020. máj. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 chtt ***** válasza:
91%
Tanár vagyok, a diákjaim tudják, hogy ide járok vérnyomás karbantartásra, szóval általam feladott leckével még nem találkoztam. :D - Az összes kérdés nem zavar, az sokkal inkább, hogy rengeteg olyan van köztük, amihez csak ki kellene nyitni a tankönyvet. :'(
2020. máj. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

Ezért (is) kell itt normálisan kérni segítséget, és nem ingyen leckeszervizt várni...

volt, aki még meg is akarta regulázni a válaszolókat, hogy nem elég gyorsak és készségesek.

2020. máj. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

Én is ezen vagyok kiakadva...

Csak be kellene írni a kérdést és kidobja a választ.. vagy csak rá keresni, vagy kinyitni a könyvet.


Borzalmas, hogy kiírja és várja várja... Annyi idő alatt rég kész lenne...


Gondolom ki írják mindennap az összes leckét ide, ők meg fb, meg youtube és társai...

2020. máj. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2020. máj. 14. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!