Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki fel tudja nekem vázolni...

Valaki fel tudja nekem vázolni a Vietnámi háborút?

Figyelt kérdés
Erről kell egy rövid bemutatást csináljak, de nagyon összekeveredtem azoktól, amit a neten olvastam. Sokat segítene ha valaki, aki érti, felvázolja nekem.

2020. máj. 18. 19:02
1 2
 1/11 anonymousreview60 ***** válasza:
79%

[link]

Gondolkozni fáj, tehát szenvedj!

2020. máj. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves választ, te biztosan mindenben zseni vagy, kedvesem. Csak tudod, az tud mindent, aki semmit sem tud.
2020. máj. 18. 20:23
 3/11 anonymousreview60 ***** válasza:
82%
Tanulj meg olvasni, és egy picit gondolkozni! Sokat segít. Az első szakadz a cím alatt kb. 2 A4-es oldal 4 prrc elolvasni.
2020. máj. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonymousreview60 ***** válasza:
31%
Nem mindenben zseni. Az elméleti fizika és a csajozás sajnos nem az erősségem, de a táncban egyre jobb vagyok.
2020. máj. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát ilyen modorral megértem, hogy nem buknak rád a csajok...
2020. máj. 18. 20:30
 6/11 anonymousreview60 ***** válasza:
53%

Az, hogy az ember milyen képet mutat a lusta kis izékkel szemben és milyen társaságban és milyen a párjával, az 3 külön dolog. A nőkkel szemben a modorom családi okok miatt is visszafogott, sajnos "merev", semmint lenéző.

Te viszont menthetetlen vagy a lustaságod miatt, mert egyszerűen nem akarsz tanulni, én igen. A tánc azt is tanítja, hogyan kell, mikor kell a másikhoz így vagy úgy közeledni.

Vietnámról 8.-ban, 12.-ben tanultok először. Ekkora el kell tudnod olvasni 2 A/4 oldalnyi anyagot egy-egy leckéhez, sőt, csak egy-egy feladathoz is, és abból 10-mondatos összefoglalót írni. Ha ez gondot okoz, kérj segítséget, hogy a szüleid elvigyenek valakihez, aki segít megtanulni tanulni (tanulni messze nem annyiból áll, hogy elolvasod annyiszor, amíg meg nem érted vagy meg nem jegyzed), mert azzal sokat javul a teljesítményed, és akár jeles is lehetsz, vagy hármas maradhatsz feleannyi erőfeszítéssel.

8-12.-es korodra látnod kellett volna a Forrest Gump, A szakasz, az Apokalipszis most legalább dgyikét, ami adott volna anbyi érzelmi löketet, hogy a fenti Wikipedia oldalt megnézd. Mi a $@rt néztél helyette, még kétszer a minyonokat (Dr. Gru)?

2020. máj. 19. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nagyon nagy örömmel tölt el, hogy te ennyire okos, törekvő, mindent is megoldó és megértő ember vagy. Sajnálom, hogy egy ilyen platformon vagy rákényszerítve arra, hogy magadat piedesztálra emeld. Mondd kérlek, a nagy tökéletesség mellett mikor van időd még ide is fellépni?

Tudod vannak emberek akik dolgoznak, vannak emberek, akik nem olyan hatalmas nagy zsenik, mint te. És ez NEM lustaság. Nem értem a hangvételed, a felháborodásod. Abszolút nem azt mondtam, hogy valaki írja meg helyettem, hanem azt kértem, hogy ha valaki jártasabb ebben a témában, akkor igazán segítsen ki, egyszerűbben magyarázza el, mert összekavarodtam. Emberi dolog, nem tudok mindent, és nem is akarok mindent tudni.

Minden esetre kedves mindent tudó, kívánok sok sikert az önfejlesztésedhez, ha tanácsolhatom, kezdd egy pszichológusnál.

2020. máj. 19. 11:16
 8/11 Lilike a válasza:
Kedves #1! Mi lenne, ha nem szólnál hozzá a kérdéshez, ha annyi empátia és kedvesség nincs benned, hogy segíts? Ez az oldal tudtommal arra való, hogy az ember segítséget kérjen, kérdezzen, ha valamit nem tud. Miért kell ennyire szőrszálhasogatónak lenned? Szállj magadba és legyél kedvesebb az embertársaiddal!
2020. máj. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonymousreview60 ***** válasza:

Mi lenne, ha nem szólnál hozzá a kérdéshez,

A lusta disznók azt hinnék, terem nekik makk.

ha annyi empátia és kedvesség nincs benned, hogy segíts?

Rengeteg diáknak segítettem, akiről elhihető, hogy rászorul (matek, fizika, történelem).

Ez az oldal tudtommal arra való, hogy az ember segítséget kérjen, kérdezzen, ha valamit nem tud.

Pontosan, de nekem és a Közoktatás rovatot látogatók többségének elege van a karanténos lusta disznók sültgalamb-várásából, amikor látszik, hogy meg sem erőltette magát, mert a Google első 3 találatával meglenne a válasz. Ezért az ilyeneket igyekszünk ignorálni vagy - pofátlanságuk okán - az agyukat felcseszni.

Miért kell ennyire szőrszálhasogatónak lenned?

1. Csak mostanság kezdtem megérteni, miért. 2. A fenti válaszaim nem szőrszálhasogtóak, hanem a szükséges(!) mértékben bunkók.

Szállj magadba és legyél kedvesebb az embertársaiddal!

Azon vagyok, de nehéz. Sokkal egyszerűbbek a C-nyelvi programozás és az Excelbűvölés.

De te, a rám pazarolt idő helyett mi a francért nem világosítottad fel a kérdezőt a tonkini incidenstől Saigon kiürítéséig terjedő cselekményekről? A kis gyík (ti. a kérdező) az eltelt 17 óra alatt elolvashatta volna a lexikonból is a leírást. Tehát vagy "agyhalott" vagy troll. Kiszálltam.

2020. máj. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kedves anonymus hogyishívnak, csak, hogy tudd, rég túl lettem már a kérdésem tárgyán. De úgy látom neked ez egy nagyon jó alkalom arra, hogy magadat fényezd, úgyhogy kint hagyom a kérdést. Csak nyugodtan próbáld elhitetni magaddal, hogy több vagy mint mások, itt a lehetőség neked is, és nekünk is, hogy az ilyen önmagukat okosnak képzelő, de síkhülye barmokon szórakozzunk, mint te.

Még mindig áll a pszichológus ajánlatom, talán adjak telefonszámot?

2020. máj. 19. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!