2020. máj. 19. 15:30
1/3 anonim válasza:
Barmely ket szam, ha a masodik szam a 0.
2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. máj. 19. 15:35
3/3 anonim válasza:
Amúgy egyenletből is adódik: X+Y=X-Y. Ebből Y=0, és X=tetszőleges.