Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Egri csillagokban van egy...

Egri csillagokban van egy házi feladat a munkafüzetben. Hasonlítsd össze a várvédők esküjét és azt a beszédet, amelyben Dobó erre az esküre hivatkozik az utolsó roham előtt. A táblázatban van. Igeido, terjedelem, állítás (kijelento mondat),felhivas?

Figyelt kérdés
2020. máj. 27. 11:31
 1/8 A kérdező kommentje:
Van még tovább is. Felsorolás, hivatkozás, ki beszél, én vagy mi, hatást fokozó eszköz, alakzatok, hasonlat. Ez mind az esküben és Dobó beszédében
2020. máj. 27. 11:33
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Az egri csillagokban van házi feladat? Melyik fejezetben?
2020. máj. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Negyedik fejezetben
2020. máj. 27. 11:52
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Ott keresd a megoldást.
2020. máj. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Ez egy tablazat. És a két eskü szempontjait kell összehasonlítáni.
2020. máj. 27. 12:05
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Na akkor nosza rajta hasonlítsad össze. Sok sikert drukkolunk :D
2020. máj. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz segíteni miért írsz? Azt hittem értelmes emberek vannak ezen az oldalon de úgy látom hogy itt is csak az idióták vannak mar. Ezért tartunk itt ahol tartunk mert az idióták vannak többségben. Sok sikert a nagybetűs élethez
2020. máj. 27. 12:31
 8/8 anonim ***** válasza:
74%

Köszi, én már a nagybetűs életet élem van két gyermekem, jó munkám, nagyszerű fizetésem két autónk, kész a ház, nincs hitelem/tartozásom úgy érzem sikeres életet élek.

Idióták nem vagyunk, csak egyszerűen nem végezzük el a TE feladatodat. Ilyen felfogással neked tényleg lesznek gondjaid a nagybetűs élettel.

2020. máj. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!