Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ha egy vizsgaeredmény 40%szóbe...

Ha egy vizsgaeredmény 40%szóbeli, 60%írásbeli arányban összesül, akkor ha 1-es a szóbeli,de 5ös az írásbeli, hányast kapok?+hogy kell kiszámolni?

Figyelt kérdés
2020. júl. 22. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Az elégtelen sok helyen teljesen lenulláza a jegyet. Nincs erre valamilyen szabályzat?

Amúgy ha nem számít akkor 1x0.4 + 5x0.6 = 0.4+3-> 3.4

2020. júl. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom ez milyen vizsga, de nálunk úgy volt érettségin és OKJ-n(bár utóbbiból nem kellett szóbelizni), hogy ha a szóbelid egyes, akkor hiába van egy ötös írásbelid, nem sikerült a viszga. Akkor pótvizsga.
2020. júl. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%

Érettségin ha a szóbelid nem éri el a 12 %-ot, akkor hibátlan írásbelid ellenére is elégtelent kapsz.

Ha ez nem érettségi, akkor az első válaszadónak van igaza.

Milyen vizsgáról érdeklődsz?

2020. júl. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Okj, valószínű itt is úgy van, bár szerintem a 2es csak meglesz..csak kíváncsi lettem, meg régen jártam már matekra, valami nagyon bonyolult módon akartam esetlegesen kiszámolni.

Köszi(:

2020. júl. 23. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!