Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki leírja nekem részletese...

Valaki leírja nekem részletesen és jól érthetően,átláthatóan a 1.VH- tól,a történelmet?

Figyelt kérdés
Az a gond,hogy hiába olvasom különböző fórumokon,egyszerűen nem fogja az agyam. A tanár meg össze-vissza mondja az évszámokat és az információkat. Aztán a környezetemben is folyton felhozzák ezt a témát,meme-k formájában és szeretnék én is hozzászólni a beszélgetéshez. Segítene valaki?

2020. aug. 26. 22:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Gondolod, hogy ide tüsszög neked valaki egy 500 oldalas esszét? Amiről egy csomó könyv van amúgy is? Mert ha valaki újra mindent leírna, akkor hirtelen elkezdene fogni az agyad?

Szerintem inkább le kéne kapcsolni a netet, kinyitni a könyvet, le van az oda írva rendesen.

2020. aug. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem muszáj ha nem akarod,és nem kell feltétlen egy embernek,az egészet. Valaki elkezdi,aztán más folytatja..
2020. aug. 26. 23:31
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Készíts időszalagot, amibe beírod az eseményeket.
2020. aug. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
oversimplified, world war I. Tökéletesen, egyszerűen elmesélve.
2020. aug. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Meg a Wiki szocikk is vagy 20 oldal rola, pedig ott tenyleg csak a fobb esemenyeket irjak nagyvonalakban.
2020. aug. 27. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
31%

Kezdd a wikis szócikkel:)

WW2-ről ajánlom Churchill (amúgy irodalmi Nobel-díjas) könyvét, szerintem nagyon érdekes.

Kifejezetten a brit oldalt, ráadásul "belső szemszögből" mutatja be.

Nem feltétlen könnyű olvasmány, ha valaki átfogóan ismeri a 2.VH történelmét, annak ajánlom-tehát előtte érdemes elolvasni egy rövidebb, de átfogóbb könyvet róla-vagy megtanulni az anyagot:)

Itt természetesen nem lehet leírni részletesen, nem is értem hohy gondoltad:)

2020. aug. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az 1. világháborúTÓL? Napjainkig? Történt ez-az, ráadásul egyre részletesebben lejegyezve. A történészek is szakosodnak manapság. Sok sikert és hosszú életet hozzá!
2020. aug. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak kíváncsiságból magyar vagy egyetemes történetre vagy kíváncsi?
2020. aug. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Egyetemes.
2020. aug. 27. 12:51
 10/13 anonim ***** válasza:
De miert csak az I VH-tol? Az elotte levo tortenelem nem erdekel?
2020. aug. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!