Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Segítetek? Az egyenleteket...

Segítetek? Az egyenleteket vesszük matekból de egyszerűen nem értem.

Figyelt kérdés

8X-20=3X+10


3X+1=25-3X


9-2X=1-4X


Értelmes válaszokat ,köszönöm


Nem azt kérem,hogy csináljátok meg hanem magyarázzatok el mert addig eljutok hogy először mit kell kivonni de azt nem tudom hogy mitől függ hogy melyikből vonom ki az egyenlőségjel után.



2020. szept. 8. 15:14
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Ja amugy nem akarok beléd kötni csak mondom hogy te a mi osztályunkba még nem jartál ugyhogy nem tudhatod nálunk hogy volt minden /hogy van
2020. szept. 9. 18:24
 22/23 WidowmakerButt ***** válasza:
Nem kell pofátlankodnod, nem áll jól, főleg hogy képes vagy elfelejteni egy ilyen egyszerű dolgot egy nyár alatt, amikor már állítólag vettétek és csak átismétlitek. Viszont én kérek elnézést, ha esetleg diszlexiás vagy, vagy hasonló tanulászavartól szenvedsz. Az az egy éves csúszás ezzel az anyaggal meg nem nagy dolog, azt hittük legalább nyolcadikos, esetleg kilencedikes.
2020. szept. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

21: nincs olyan, hogy valaki nem tudhatja mi van az ország egyik v. másik szögletében!


Egységes a tankövetelmény az egész országban!


NEM LÉTEZIK olyan, hogy X megyében ötödikben tanítják, Y megyében meg csak hetedik-nyolcadikban!

2020. szept. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!