A(5;2;-1)
B(-4;3;2)
C(1;0;5)
2020. szept. 28. 16:24
1/1 anonim válasza:
AB=sqrt(9^2+1^2+3^2)=sqrt(91)
BC=sqrt(25+9+9)=sqrt(43)
CA=sqrt(16+4+36)=sqrt(56)
A kerület ezek összege.