Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Észreveheti valamilyen jelből...

Észreveheti valamilyen jelből a tanár ha továbbküldött Excelt adok be dolgozatnak?

Figyelt kérdés

Moodle rendszerén keresztül van a vizsga. Egy bizonyos időintervallumban lehet megnyitni és beküldeni a feladatot. A tervem az hogy a fájlt továbbküldöm messengeren az ismerősömnek aki nagyon ért az Excel gazdasági részeihez is. Aztán miután megoldotta visszaküldi nekem messengeren és én ezt a fájlt töltöm fel dolgozatkent a moodle rendszerbe.


Ezt látja a tanár hogy nem én dolgoztam vele hanem továbblett küldve?


Illetve azt megtudjak csinálni hogy ne lehessen lementeni, se továbbítani az ilyesfajta csalás végett? Mert szerintem ezt nem lehet kivitelezni, mert akkor a tanárnak se lehetne elkuldeni, ugyanis ahhoz hogy a moodleba feltoltsem a fájlt ahhoz mindenképp lekell mentem szerintem.)


Ha látható a tanárnak hogy nem én csináltam a feladatot akkor hogyan lehetne kicselezni hogy ne lássa?


Mielőtt megkoveznetek hogy csalok és miért nem készülök fel : aznap 4 ZH-m lesz és a többire többet kell készülnöm így ezt inkább így oldom meg, ha már kivitelezhető



2020. okt. 13. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
A tulajdonságoknál ott van ki csinálta, de ha azt átírod semmi bajod nem lesz.
2020. okt. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A tulajdonság alatt a fájl nevére gondolsz? Vagy mit írjak át? Egyébként köszi a gyors választ
2020. okt. 13. 11:14
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nem a fájl nevére gondolt szerintem, hanem valahol ha előhozod a tulajdonságokat, akkor ott kiírja a dátumot, hogy mennyi ideig csinálták, meg ilyenek.
2020. okt. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

"Mielőtt megkoveznetek hogy csalok és miért nem készülök fel : aznap 4 ZH-m lesz és a többire többet kell készülnöm így ezt inkább így oldom meg, ha már kivitelezhető"

Nem mentség haver...Leszarom, ha csalsz, de ne mentegesd magad...

2020. okt. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Persze hogy latjak, nem hulyek.
2020. okt. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
28%
Simán megoldható, hogy lebuktassanak egy ilyen trükköt.
2020. okt. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!