Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Nem értem az angol házit,segít...

Nem értem az angol házit,segítség!?

Figyelt kérdés
Angolból hiányoztam két hetet és nem kaptam meg a leckét sem az órai munkát!Valaki eltudná küldeni a megoldásokat,mert aki nem küldi be vagy nincs rajta elég pont annak egyest ad.Tudod,hogy ezt nem így kéne de most muszály!A feladat linkje: [link]

2020. nov. 14. 14:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
És gondolom túl erős elméjű vagy ahhoz, hogy két óra alatt megnézz 15 szót egy online szótárban? Ezt a feladatot konkrétan Google Translate-tel is meg tudtad volna oldani.
2020. nov. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
75%

"Nem vagyok gyenge elméjű"

Eddig nem is hittem. De most azért elbizonytalanodtam, mert a renyhe és a gyenge összekeverése elég súlyos. Merthogy én nem írtam gyengét, én renyhét írtam. No meg az a kijelentésed, hogy nem érted a feladatot...


"a témakör ezen részénél"

Melyik részénél? Itt az egyszerű mondatbeli is és are létige-alakokról, és az and kötőszóról, meg, mint többen megállapítják, egy tucat családi szerepkörről van szó. Melyiknél hiányoztál, amit szótárazással nem lehet értelmezni? Az apánál? Vagy az unokahúgnál? Vagy nem érted ezen szavak jelentését?


Végül is lehet, hogy #7 nem vette magára, de rá utaltam a balfácán kifejezéssel.

2020. nov. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én szüleim persze, hogy segítettek. De sosem írták meg helyettem az egészet.
2020. nov. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

"De a témakör ezen részénél hiányoztam"

és leesett volna a gyűrű az ujjadról ha utánanézel a szavaknak? MAGADTÓL?

2020. nov. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!