Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mekkora annak a fonálingának...

Mekkora annak a fonálingának a lengésideje , amelynek hossza 0.5 m, ha a gravitációs gyorsulás 9.81?

Figyelt kérdés
2020. nov. 23. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
T=2π*gyök(l/g)
2020. nov. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Levezeted, légyszives?
2020. nov. 23. 16:27
 3/4 anonim ***** válasza:
most azt nem tudom eldönteni, hogy csak egy-két hülye van aki itt akarja megiratni a háziját, vagy sokan vagytok?
2020. nov. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Nem tudom levezetni, csak egy darabig. Elkezdtem és a végét nem tudom, hogy jön ki. De nektek ezt le kell vezetni? Mert ez elég alap képlet és benne van a függvénytáblában. Ezt szerintem nem kell levezetni. Ahogy azt se szokták hogy acp=v^2/r. Elakadtam a levezetéssel, pedig most már engem is érdekelne. Ez mire kell? Mikor lesz fizika? De 100 százalék hogy nem kell levezetni, vagy mondták, hogy igen? Wikipédiáról néztem és azt kezdtem el magyarázni de a végét nem értem én sem. Bocsi. Ha rájövök beírom.
2020. nov. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!