Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki segítene ismét csupa...

Valaki segítene ismét csupa jó szándékból a házimban?

Figyelt kérdés

Szóval kb tíz magyar mondatot kéne lefordítani németre. Tudom, ott a gugli furdító, de az sosem a helyességéről volt híres. Szóval, ha valaki tudna segíteni megkösszönném.

Szóval:

A mikulás december 6.ikán jön el a gyerekekhez. A gyerekek sütivel és tejjel várják őt. Kitsztítják a csizmájukat, aztán kirakják az ablakba. A mikulás ebbe rakja az ajándékokat. Miki a Mira városból származik. Ott püspükké választották. Ő a görög katolikus egyház védőszentje. Piros a ruhája, fehér a szakálla. Egy szánnal közlekedik a levegőben, amit rénszarvasok húznak. Jó barátja a fogtündérnek.



2020. nov. 26. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Nem azért jársz suliba, hogy megtanulj - többek között - németül? Ha nem akarod megcsinálni a házit, hanem mástól várod a segítséget, minek jársz oda? Akkor hagyd ott a francba, és menj el dolgozni. Ja, hogy akkor is csinálni kellene valamit, az meg már nem jó, ugye? Mozduljál, és csináld meg a házit!
2020. nov. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy az Én koromban legalisan dolgozhatnék. Sosem akartam németet tanulni, a szüleim erőltették, de jövőre abba is hagyom. Csak nem akarok ebben az évben megbukni, és biztos, hogy valszeg semmit sem fogok kezdeni a némettel, szóval nem most fogok nekiülni tanulni.

Van más amibe energiát fektetek, csak az nem ez.

Azért köszi a válaszod.

2020. nov. 26. 14:19
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Akkor írd meg a kikúrt házit magadtól és azt ellenőriztesd le velünk, te lusta tetű :D
2020. nov. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
8%
Tipikus segítőkész magyar emberek:) gratulálni tudok csak
2020. nov. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%
Én azzal akartam segíteni, hogy b@sztattam egy kicsit, hogy fogjon hozzá. Magadnak tanulsz, öreg. És ne gondold, hogy nem hasznos a német nyelvtanulás. Én ha újra járhatnék suliba, kb másra se koncentrálnék, csak hogy rendesen megtanuljak németül. És akkor már tutira kint élnék évek óta, és keresnék nyolcszor-tízszer annyit, mint itthon.
2020. nov. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!