Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » SOS! Beadandókban egyező...

SOS! Beadandókban egyező szövegrészek?

Figyelt kérdés

Volt egy beadandónk, ahol egy filmet kellett elemezni bizonyos szempontok alapján, ezt már leadtam, módosítani nem lehet.


Egy másik beadandómban (más tárgyból) is van filmelemzés, ugyanazt a filmet is lehetett választani. Más szempontok alapján kellett elemezni, de a történet rövid bemutatása ugyanaz, mint a korábbi beadandómban, mivel ugyanarról a filmről van szó. Ebből lehet probléma? Hivatkozzak a saját előző beadandómra? Ha igen, hogyan?


Illetve két olyan beadandóm van két külön tárgyból, ahol két interjút kellett készítenem. A feladat első része teljesen megegyezik, szó szerint ugyanazt kérik. Mármint betűről betűre ugyanazt, be kell mutatni a két személyt és a munkahelyüket, mindkét dolgozatnál ugyanazt a két személyt kellett megkérdezni. Az oktatónk mondta, hogy lehet ugyanaz a két személy mindkét tárgynál. Ebben az esetben probléma, ha az interjú eleje tök ugyanaz mindkét tárgynál? Vagy itt is hivatkoznom kell magamra? Ha egyszerre készítem a két beadandót, akkor mindkettőben hivatkoznom kell a másikra?


Teljesen össze vagyok zavarodva. :(



2020. dec. 1. 12:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!